„Bobutės paskola“ – greitųjų paskolų bendrovė

Renkantis greitąsias paskolas rekomenduojama atsižvelgti, kokias sąlygas siūlo kiekviena kredito bendrovė. Dažniausiai yra tos pačios pasikartojančios sąlygos, tačiau skirtingos kredito bendrovės prideda savo skirtingų pasiūlymų. Todėl apžvelgsime, ką savo klientams siūlo greitųjų paskolų bendrovė „Bobutės paskola“.

„Bobutės paskola“ siūlo:

  • Paskola nuo 50€ iki 5000€ 3-48 mėnesių laikotarpiui.
  • Gavus informaciją apie paraiškos patvirtinimą, pinigai Jūsų banko sąskaitą pasieks labai greitai. Naudojantis pagrindinių šalies bankų (Swedbank, Luminor, SEB, Danske, Šiaulių bankas) paslaugomis, tai užtruks vos 15 minučių! Tačiau, jei paskolos paraišką pateiksite ne kreditoriaus darbo valandomis, teks laukti kitos darbo dienos.
  • Pagerėjus finansinei situacijai, turėsite galimybę grąžinti paskolą anksčiau laiko ir taip sutaupyti. Palūkanos bus skaičiuojamos ne už visą paskolos laikotarpį, bet už terminą iki paskolos grąžinimo).
  • Prireikus daugiau pinigų „Bobutės paskola“ gali paskolinti papildomai – paskolų skaičius nėra ribojamas, tačiau bendra paskolų suma negali viršyti 12000€.
  • Bus ištiesta pagalbos ranka susidūrus su nenumatytais finansiniais sunkumais: neturint finansinių galimybių sumokėti eilinę mėnesinę įmoką, galima pasinaudoti paskolos grąžinimo termino pratęsimu (paslaugos kaina lygi mėnesinės įmokos palūkanų dydžiui).
  • Paskolas be užstato, turto įkeitimo būtinybės ar laiduotojo. 
  • Taip pat turėsite galimybę gauti paskolą net ir tuo atveju, jei klientas jau yra įsipareigojęs kitam kreditoriui. Tiesa, vartojimo paskolos paraiška bus patenkinta tik tokiu atveju, jei visų turimų paskolų suma neviršys 40 proc. gaunamų klientų mėnesinių pajamų ir pastarasis neturės uždelstų sumokėti įmokų.

Paskola tik atsakingam asmeniui

Žmogus apsisprendęs imti paskolą turėtų atsakingai žiūrėti į šį įsipareigojimą. Vertėtų kelis kartus pagalvoti ar tikrai paskola reikalinga ir įsitikinti, kad visą paskolos grąžinimo laikotarpį jis turės pastovių pajamų. „Bobutės paskola“ pateikia keletą reikalavimų, kuriuos turėtų atitikti asmuo prieš imant paskolą:

  • Asmuo, turi būti 18-65 metų amžiaus ir turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą, turėti bent 4 mėnesių oficialaus darbo stažą Lietuvoje ir nepriekaištingą kredito istoriją bei neturėti paskolų, viršijančių 40 proc. gaunamų mėnesinių pajamų.
  • Bendrovė vadovaujasi Lietuvos Banko įsakymu vertinti bendras šeimos pajamas ir turimus finansinius įsipareigojimus, todėl pateikus paskolos paraišką, dažniausiai reikalaujama ir sutuoktinio sutikimo dėl jo asmens duomenų tvarkymo.
  • Siekiant išvengti galimų sukčiavimo atvejų, paskolos pervedamos tik į asmeninę paraišką pateikusio asmens banko sąskaitą, iš kurios, siekiant patvirtinti tapatybę, pervedamas.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šiuos HTML elementus ir atributus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>