„FinBee“ – tai paskolos iš žmonių

Pritrūkus pinigų galima skolintis ne tik iš finansines paslaugas teikiančių įmonių, bet ir iš žmonių pasinaudojant atitinkamomis platformomis. Viena iš tokių platformų – „FinBee“. Šios paskolos suteikiamos iš žmonių investuojančių savo laisvus pinigus.

Kaip veikia „FinBee“ paskolos?

Peer-to-peer tarpusavio skolinimosi platforma suteikia galimybę visiems norintiems aplikuoti dėl paskolos ir visiems norintiems investuoti savo laisvus pinigus skolinti juos žmonėms. Kokia viso to prasmė?

  • Visi norintys pasiskolinti, tačiau turintys blogą kredito istoriją ar tiesiog nenorintys mokėti milžiniškų palūkanų greitųjų kreditų kompanijoms, gali skolintis pinigus tiesiai iš žmonių, palankesnėmis sąlygomis nei kitose bendrovėse.
  • Visi norintys tikslingai panaudoti savo santaupas ir iš jų uždirbti, gali skolinti žmonėms pinigus ir kiekvieną mėnesį gauti skolos mokėjimus su palūkanomis. Nors „FinBee“ ir suteikia garantijas skolintojams, tačiau tai vis tiek rizikingesnis investavimo būdas nei investicinė sąskaita banke. Žinoma, iš investicijos gaunama grąža taip pat kur kas didesnė.
  • Pati sistema uždirba tam tikrą procentą pajamų nuo kiekvienos paskolos. Tai yra mokestis už tarpininkavimą ir paskolos administravimą.

Ką reikia žinoti apie skolinimąsi?

Pinigų skolinimasis naudojant šią platformą užtruks kiek ilgiau nei skolinantis iš greitųjų kreditų bendrovių. Taip yra todėl, kad turėsite pildyti oficialią formą bei pateikti savo finansines ataskaitas. Pvz.: mėnesines pajamas, įsiskolinimus, darbo pareigas, išsilavinimą ir t.t. Taip pat, paskolos dažniausiai finansuojamos ne vieno investuotojo, o keleto ar net keliolika žmonių – taip sumažinama rizika nemokumo atveju. Vadinasi paskelbę aukcioną savo paskolai, turėsite laukti kol pakankamai žmonių susidomės jūsų pasiūlymu ir sutiks investuoti pakankamai pinigų.

Kaip greitai surinksite reikiamą kiekį pinigų jūsų paskolai priklauso nuo daugelio skirtingų faktorių. Paskolos rizikingumo lygio, kuris paskiriamas įvertinus jūsų finansinę situaciją, palūkanų normos dydžio, prašomos paskolos dydžio ir t.t.

Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo taip sudėtinga. Todėl kyla klausimas kodėl turėtumėte skolintis naudodamiesi „FinBee“ platforma? paprasčiau būtų tiesiog išsiųsti žinutę į greitųjų kreditų kompaniją ir gauti pinigus į savo sąskaitą per kelias minutes. Atsakymas labai paprastas – palūkanų normos bei kompanijos požiūris į klientą. „FinBee“ sistemoje palūkanų normos prasideda vos nuo 7 proc., kai tuo tarpu įprastinėse greitųjų kreditų įmonėse jos skaičiuojamos dešimtimis ar net šimtais. Be to, „FinBee“ rūpinasi savo klientais ir nori jiems padėti. Jei turite blogą kreditų istoriją ir nesugebate išbristi iš skolų, būtent „FinBee“ paskolos refinansavimas gali padėti jums pagaliau atsistoti ant kojų.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šiuos HTML elementus ir atributus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>