„Smspinigai.lt“ greitasis kreditas – palankios sąlygos

Kartais nutinka taip, kad trūksta pinigų suremontuoti automobilį, atnaujinti namus ar smagiai praleisti laiką keliaujant. Greitųjų kreditų bendrovė „smspinigai.lt“ jums gali pasiūlyti palankias sąlygas gauti paskolą. Jums tik reikia užpildyti paskolos paraiškos formą ir greitasis kreditas greitai atsiduria jūsų sąskaitoje. Ir visą tai galite padaryti internetu.

Greitasis kreditas – „smspinigai.lt“ pasiūlymai

Greitasis kreditas kalba pats už save. Norite gauti pinigus greitai ir palankiausiomis sąlygomis? Jūs pasirinkote teisingai. „smspinigai.lt“ jums gali pasiūlyti nuo 100€ iki 5000€ kreditą 3-6 mėnesių terminui.

Greitasis kreditas tinka kasdienėms nenumatytoms išlaidoms padengti. Gal reikia apmokėti seniai planuotą kelionę, įsigyti naują buitinę techniką, apmokėti už mokslą ar sveikatos priežiūrą – jūs sprendžiate kokiam tikslui išleisti pinigus.

Taip pat jei jūs pirmą kartą naudosites jų paslauga imdami kreditą iš „smspinigai.lt“, pirmą kreditą iki 1000 € iki 1 metų terminui jūs gausite visiškai nemokamai. Nelaukite, kreipkitės dėl greitojo kredito tiesiog dabar, tačiau prieš tai reikia būtinai susipažinti su bendrovės sąlygomis

„smspinigai.lt“ sąlygos

Visos greitųjų kreditų bendrovės turi sąlygas, kurias pateikia prieš imant paskolą. Jei žmogus atitinka šias sąlygas, jis gauna kreditą:

  • Kredito paraišką pateikti gali fiziniai asmenys nuo 20 metų amžiaus
  • Kredito suma, kurią suteiks bendrovė būtų nuo 100€ iki 5000€
  • Kredito grąžinimo terminas nuo 90 dienų iki 6 mėnesių
  • Palūkanos nuo 20 proc.
  • Norėdami gauti kreditą, jūs turėsite būti registruotas vartotojas

Greitojo kredito paraiškos teikimo procesas

Susipažinus su sąlygomis ir jas atitikus taip pat reikia susipažinti, kaip teikiamos paskolos paraiškos tam, kad jūsų greitasis kreditas atsidurtų jūsų sąskaitoje:

  • Reikia užsiregistruoti arba prisijungti prie „smspinigai.lt“ elektroninės sistemos su savo slaptažodžiu
  • Išsirinkite pageidaujamą pinigų sumą ir laikotarpį, kuriam planuojate imti kreditą
  • Sėkmingai užsiregistravę, užpildykite paraišką ir paspauskite mygtuką „Pateikti paraišką“
  • Apie kreditų komiteto sprendimą jums bus pranešta SMS žinute arba elektroniniu paštu

Atsiminkite, kad kreditas ar paskola yra atsakomybė, kurią jūs nešiosite ant savęs iki kol išsimokėsite visą paskolą. Todėl labai kruopščiai ir atsakingai perskaitykite visas sąlygas ir pasiūlymus. Rekomenduojame prieš imant kreditą ar paskolą kelis kartus apgalvoti ar jums to reikia, jei reikia ar visą grąžinimo laikotarpį turėsite iš ko mokėti kreditui.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šiuos HTML elementus ir atributus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>