„Vivus.lt“ – greitasis kreditas patogiau!

Nusprendėte, jog jūsų atveju greitasis kreditas yra tinkamiausias būdas spręsti iškilusią finansinę problemą? Tokiu atveju rekomenduojama kreiptis į patikimą, klientui lojalią paskolų bendrovę „Vivus.lt“. Šią bendrovę rekomenduojama rinktis dėl paprasto paskolos paraiškos pateikimo proceso, operatyvaus paraiškos įvertinimo ir pinigų pervedimo greičio, užtikrintumo asmens duomenų saugume. Ji turi vienus žemiausių rinkoje palūkanų, lanksčias paskolas bei nuolat klientams siūlomas patrauklias akcijas. 

„Vivus.lt“ – kiekvienam patogios paskolos!

Priklausomai nuo kliento norų bei galimybių, paraišką „Vivus.lt“ paskolai gauti pateikti galima keliais būdai: internetu, telefonu arba atvykus tiesiai į tarpininko „PayPost“ klientų aptarnavimo skyrių, kuriame pageidaujama paskolos suma išmokama grynaisiais.

„Vivus.lt“ – sąžiningi ir atsakingi!

Kreditorius „Vivus.lt“ kiekvienam klientui prieš užpildant paskolos paraišką siūlo visų pirma pačiam įvertinti ar kreditas yra tikrai reikalingas bei apmąstyti finansines galimybes ją grąžinti. Gavus kredito paraišką, atliekamas nuodugnus įvertinimas ar klientas atitinka Lietuvos banko nustatytus paskolos gavėjui keliamus reikalavimus:

  • Amžiaus cenzas (18-70 metų).
  • Lietuvos pilietybė.
  • Pastoviai gaunamos mėnesinės pajamos.
  • Sąžiningai vykdomi finansiniai įsipareigojimai, kurių dydis negali viršyti 40 proc. gaunamų pajamų.
  • Asmeninė sąskaita viename iš Lietuvos bankų ar kredito unijų.
  • Galiojantis telefono numeris ir el. pašto adresas.  

„Vivus.lt“ – individualūs pasiūlymai ir lankstumas!

Kreditas ir jo limitas nustatomas individualiai įvertinus kiekvieną klientą – jo gaunamas pajamas, turimus finansinius įsipareigojimus bei kitus aspektus. Pasikeitus finansinei situacijai kiekvienas „Vivus.lt“ klientas gali pasinaudoti papildomomis kreditoriaus paslaugomis: padidinti turimą paskolą neviršijant maksimalaus kredito limito, grąžinti turimą paskolą anksčiau laiko ar atidėti mėnesinę įmoką.

„Vivus.lt“ – nauji pasiūlymai!

Kreditorius „Vivus.lt“ nesiliauja stebinti ir dovanoja būsimiems bei esamiems klientams galimybę pasinaudoti patraukliomis, sutaupyti padedančiomis, akcijomis: pirmosios kredito įmokos atidėjimu 3 mėnesiams, neįtikėtina galimybe nemokėti paskutinės įmokos (už klientą tai padarys pats kreditorius!) ir panašiai.  

Turite atsiminti, kad paskola ar kreditas yra didelė atsakomybė, todėl prieš pateikiant paraišką reikėtų atsižvelgti į kreditoriaus sąlygas ir galimybes. Taip pat visada apmąstykite ar visą grąžinimo laiką turėsite pastovių pajamų tam, kad sugebėtumėte išsimokėti paskolą.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šiuos HTML elementus ir atributus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>