Žmogiškų paskolų bendrovė SAVY.lt

Jei jau esate girdėję apie FinBee platformą (apžvalgą galite perskaityti čia), tuomet nebus sunku suprasti kaip veikia „savy.lt“. Tai žmogiškų paskolų bendrovė leidžianti skolintis tiesiai iš investuoti norinčių žmonių, išvengiant milžiniškų greitųjų kreditų ar bankų palūkanų normų.

Kam skirtos „savy.lt“ paskolos?

Paskolos „savy.lt“ svetainėje suskirstytos į 3 kategorijas pagal paskirtį:

  • Paskolos refinansavimui. Jei ant savo pečių jau nešate greitųjų kreditų ar banko paskolų našta ir vos suduriate galą su galu, „savy.lt“ suteikia galimybę refinansuoti savo paskolą, t. y. pasiskolinti pinigų pritaikant mažesnę palūkanų normą ir jais grąžinti seną paskolą, mokant mažesnes mėnesines įmokas.
  • Paskolos vartojimui. Pritrūko pinigų stambesniam pirkiniui, trūksta kelių šimtų eurų iki svajonių automobilio ar norite išskristi atostogų, tačiau kišenėje švilpauja vėjas? „Savy.lt“, žmogiškų paskolų bendrovė, gali būti sprendimas visoms šioms problemoms, mat vartojimo paskolą gausite apeidami visas bankų biurokratines pinkles ir skolindamiesi mažesnėmis palūkanų normomis.
  • Paskolos nekilnojamojo turto vystymui. Tai paskola naujo namo ar buto įsigijimui, remonto ar renovacijos darbams, žemės pirkimui.

Kaip veikia „savy.lt“ skolinimosi sistema?

Viskas ką turite padaryti, tai nuspręsti kuriam iš aukščiau išvardintų tikslų jums reikalingi pinigai bei užpildyti „savy.lt“ puslapyje esančią formą. Skolindamiesi pinigus čia, jūs nesikreipiate į konkrečią instituciją, kuri suteiks jums pinigus – jūs tiesiog užpildote aplikacija sistemoje, o pinigus jums savo ruožtu skolina žmonės. Dažnai vieną paskolą finansuoja keletas ar keliolika skirtingų žmonių, prisidėdami prie galutinės sumos savo įnašu. Tai nereiškia, jog mokėjimus už paskolą turėsite atlikti į skirtingas sąskaitas, kadangi visą procesą administruoja ir pinigus paskirsto pati „savy.lt“ sistema.

Iš ko uždirba „savy.lt“ žmogiškų paskolų bendrovė?

Skolinantis pinigus iš greitųjų kreditų įmonės, jų uždarbio šaltinis aiškus – tai palūkanų normos mokamos klientų. „Savy.lt“ dirba visiškai kitu principu, nes jie neinvestuoja savo pinigų paskoloms ir jais nerizikuoja, o tiesiog suveda norinčius pasiskolinti ir norinčius investuoti laisvus pinigus bei administruoja visą procesą, už tai pasiimdami nedidelį mokestį.

Ko tikėtis skolinantis iš savy.lt?

Tikriausiai didžiausias žmogiškų paskolų privalumas – mažos palūkanos. Priklausomai nuo paskolos tipo, galite tikėtis palūkanų normų apie 6-8 proc. Taip pat, jei norite pasiskolinti didelę pinigų sumą nekilnojamam turtui (iki 50 tūkst. eurų), turėsite suteikti garantiją, pvz.: įkeisti savo turimą turtą. Vartojimo ar refinansavimo paskolos iki 10 tūkst. eurų suteikiamos greičiau ir paprasčiau.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šiuos HTML elementus ir atributus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>